Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МОМ розпочинає конкурс робіт з протидії торгівлі людьми.

10 грудня, 2007 р.

   
    2 грудня, в Міжнародний День скасування рабства, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочинає Конкурс робіт з протидії торгівлі людьми для студентів українських вищих навчальних закладів з метою посилення запобіжних заходів щодо торгівлі людьми в Україні.
    
    Міжнародне дослідження, проведене на замовлення Представництва МОМ в Україні у 2006 році, показало, що молодь вважається найбільш уразливою до торгівлі людьми. Це пов’язано з високим рівнем мобільності молодих людей, обмеженими можливостями працевлаштування, постійним зростанням цін на житло та хибними уявленнями про життя за кордоном. З 967 потерпілих від торгівлі людьми, яким МОМ надала допомогу у 2007 році, 53% мали вік від 16 до 25 років.
    
    Конкурс спрямований на підвищення зацікавленості українських студентів у протидії торгівлі людьми, стимулювання більш активної участі студентів у запобіжних акціях та покращення обізнаності щодо цієї проблеми в українських вищих навчальних закладах.
    
    Студенти можуть дослідити предмет та надати свої роботи у будь-якій з наступних форм: «академічне есе», «вільний мікрофон» (наприклад, есе, короткі оповідання, вірші тощо) та «мистецькі роботи” з протидії торгівлі людьми. Кожна робота може бути написана англійською, українською, або російською мовою. Автори трьох найкращих робіт візьмуть участь у навчальному візиті до столиці Сполучених Штатів Америки.
    
    «Коли мова йде про протидію торгівлі людьми в Україні, молодь відіграє ключову роль, не тільки тому, що вона є однією з найбільших груп ризику, але й тому, що в неї є бажання та потенціал змінити наявну ситуацію», зазначає пан Фредрік Ларссон, координатор Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні.
    
    Конкурс проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту.
    
    Більш детальну інформацію щодо правил участі в конкурсі можна знайти на сайтах www.iom.org.ua, www.stoptrafficking.org.ua, та www.msms.gov.ua, або за номером гарячої мобільної довідки «527». Ви також можете зв’язатися з інформаційним відділом МОМ в Україні за телефоном +(38) 044-568-5015 або електронною поштою: pr@iom.kiev.ua
    Реєстрація триває до: 01-03-2008.
    
    Джерело : Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати