Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Інститут Громадського Лідерства випустив 22 лідери з 15 громадських організацій Львова.

11 грудня, 2007 р.

   
    8 грудня відбувся “Випускний бал Інституту Громадського Лідерства”. Цьогоріч дипломи менеджерів громадських організацій отримало 22 випускники. Під час заходу також відбувся концерт Інструментального ансамблю «Високий Замок» та нагородження подяками міського голови керівників успішних проектів Інституту громадського Лідерства. Захід відбувся за підтримки Львівської міської ради.
    
    Як повідомив керівник Інституту громадського Лідерства Ігор Губіліт, цьогоріч в інституті вперше були проведені такі проекти як: «Літній Інститут Громадського Лідерства» та «Школа Етикету».
    
    «Також нам приємно, що з кожним роком збільшується кількість випускників в нашому закладі. До прикладу цього року закінчили 22 випускники, що є представниками 15–ти громадських організацій міста», - додав Ігор Губіліт.
    
    Довідка
    Інститут Громадського Лідерства (ІГЛ) – навчальний заклад некомерційного типу на теренах України, в якому протягом року навчаються лідери громадських організацій, молодіжних осередків політичних партій, рухів та активна молодь.
    
    Інститут Громадського Лідерства заснований в 2005 році Львівською міською громадською організацією "Підкова" за підтримки відділу роботи з молоддю Львівської міської ради.
    Мета ІГЛ – виховання лідерів нової генерації, за допомогою їхнього спільного навчання, обміну досвідом, співпраці, консолідації для сприяння процесам розвитку громадянського суспільства та поширення демократичних цінностей в Україні.
    
    Діяльність:
    – проведення річного курсу навчання молодіжних лідерів з 16 дисциплін;
    – організація волонтерських таборів, міжнародних обмінів, конференцій;
    – допомога в налагоджені співпраці між громадськими організаціями та співпраці "громадськість – влада".
    
    
    Джерело : ІГЛ
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати