Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська гельсінська спілка потерпає від хакерських атак.

11 грудня, 2007 р.

    Українська гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) заявляє про хакерську атаку на сервер, на якому розташований сайт УГСПЛ, а також сайти Харківської правозахисної групи (ХПГ) і громадсько-політичного ресурсу "Майдан".
    
    Про це повідомив голова УГСПЛ і співголова ХПГ Євген Захаров.
    
    З його слів, DDoS-атака на сервер, на якому перебувають 3 сайти, почалася 9 грудня близько 23:30 і триває вже другу добу, її інтенсивність не зменшується, доступ до сервера фактично припинено.
    
    Він повідомив, що IP-адреси комп'ютерів, з яких ведеться атака, перебувають у Києві й Донецьку, однак атака могла бути організованою з будь-якого іншого місця.
    
    "На нашу думку, хакер-одинак не міг організувати акцію такого масштабу, за цим стоїть організована сила", - підкреслив Захаров.
    
    Захаров підкреслив, що атака на сайти правозахисних організацій почалася напередодні оголошення результатів вручення антипремії "Будяк року - 2007" найбільш серйозним порушникам прав людини на Україні за минулий рік, а також напередодні Міжнародного дня прав людини, що відзначається 10 грудня.
    
    Тимчасово постраждалі сайти перенесено на інші адреси.
    
    Українська гельсінська спілка з прав людини 10 грудня назвав лауреатами антипремії "Будяк року 2007" мера Києва Леоніда Черновецького, першого заступника голови Державного департаменту із виконання покарань Миколу Ільтяя, голову Держдепартаменту з виконання покарань Василя Кощинця, Генеральну прокуратуру, а також депутата Верховної Ради від Партії Регіонів Василя Грицака.
    
    Антипремію "Будяк року" було засновано УГСПЛ 2006 року для залучення уваги громадськості до найбільш серйозних порушень прав людини, які відбуваються в Україні протягом року.
    
    Джерело:gpu.ua
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати