Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ООН закликала Україну посилити роботу з дотримання прав інвалідів.

11 грудня, 2007 р.

   
    ООН закликає Україну посилити роботу з дотримання прав інвалідів і трудових мігрантів. Двостороння співпраця в цій сфері передбачена в меморандумі про взаєморозуміння, який 10 грудня ц.р. в Києві підписали представник ООН в Україні і уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, передає "Німецька хвиля".
    
    Пріоритетом Плану дій між представництвом ООН і українським омбудсменом є ратифікація Україною конвенцій ООН про права інвалідів і захист близько 7 млн трудових мігрантів, які працюють за межами країни. Крім того, особливу увагу сторони планують приділити правам ВІЧ-інфікованих, безпритульних дітей і дітей-сиріт. Це ті категорії українських громадян, які потребують особливого захисту. "Цей документ - перший крок до формалізації наших відносин. Тепер наша співпраця з уповноваженим Верховної Ради з прав людини повинна вийти на новий рівень", - сказав представник ООН в Україні Френсіс О'Доннелл.
    
    Він додав, що ООН планує провести в Україні інформаційну кампанію з проблем подолання расизму, ксенофобії, неонацизму і антисемітизму.
    
    Джерело:rbc.ua
    
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати