Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Меморандум про співпрацю підпишуть Національна Асамблея інвалідів України та Представництво ООН.

12 грудня, 2007 р.

   
    В рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів та місяця, присвяченого вирішенню проблем людей з інвалідністю, Представництво ООН в Україні та Національна Асамблея інвалідів України запрошують журналістів на підписання Меморандуму про співпрацю. Під час прес-конференції буде також представлена Конвенції про права інвалідів, яка була вперше видана в Україні мовою Брайля.
    
    Учасники:
    • пан Френсіс О`Доннелл – координатор системи ООН в Україні;
    • пан Валерій Сушкевич - голова Національної Асамблеї інвалідів України;
    • лідери громадських організацій інвалідів України.
    
    Дата/час: початок прес-конференції об 14:30, 13 грудня 2007 року в інформаційному агентстві Інтерфакс (вул. Рейтарська, 8/5А)
    
    Акредитація преси до 10:00, 13 травня 2007 за тел. 253-93-63, 8067 927 6038. Контактна особа: Вероніка ВАЩЕНКО, Представництво ООН в Україні; або тел. 289 43 30, 8 093 771 10 64, НАІУ контактна особа – Наталя Гарач, media@paralympic.org.ua.
    
    На даному етапі розвитку світової спільноти гостро постало питання інтеграції людини з особливими потребами у суспільне життя, зміни національної самосвідомості щодо інвалідів, де поряд із "нормалізованим" образом пересічного громадянина розкривається образ людини з особливими потребами: людини на візку, глухої чи незрячої, людини з інвалідністю кількох нозологій.
    
    Така самосвідомість суспільства по відношенню до людей з обмеженими можливостями притаманна цивілізованим країнам світу, тому залучення передового міжнародного досвіду, зокрема, США та Європи, для покращення соціального захисту та вирішення проблем людей з інвалідністю в Україні сприятиме побудові в нашій державі суспільства з доброзичливим ставленням до людей з обмеженими можливостями, полегшенню їх долі, розкриттю і реалізації їх людського потенціалу, інтеграції людей з обмеженими фізичними можливостями в усі сфери суспільного життя.
    
    Особливо такий потужний досвід надзвичайно актуальний для нас на даному етапі, коли Україна здійснила важливий поступ щодо визнання оголошеної Генеральною Асамблеєю ООН практично рік тому Конвенції ООН «Про права інвалідів». Більше інформації та текст Конвенції українською мовою: www.un.org.ua
    
    
    Джерело : Представництва ООН в Україні
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати