Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на кращий проект інформаційно-просвітницької кампанії з підвищення правової обізнаності сільського населення про правові механізми захисту своїх прав.

12 грудня, 2007 р.

    Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» запрошує у районах-учасниках проекту загальноосвітні школи, громадські, благодійні організації та/або коаліції/партнерства цих організацій і закладів освіти до участі у конкурсі, направленого на підтримку ініціатив, спрямованих на інформування жителів сільської місцевості щодо правових механізмів захисту своїх прав.
    
    Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» виконується у партнерстві Творчим центром ТЦК та Інститутом громадянського суспільства за фінансової підтримки Європейського Союзу. Мета проекту – покращення доступу сільського населення до правосуддя шляхом просвіти жителів сільських районів у Барському районі Вінницької області, Білгород-Дністровському районі Одеської області, Коломийському районі Івано-Франківської області, Рожищенському районі Волинської області щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій цивільно-правового та публічно-правового характеру в судовому порядку; забезпечення належних організаційно-правових умов для створення та роботи третейських судів, інституту мирових суддів в обраних сільських районах.
    
    Метою конкурсу є 1) підтримка ініціатив щодо покращення обізнаності сільського населення щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій у громаді в судовому та позасудовому порядку; 2) надання громадянам інформації про правові механізми захисту своїх прав.
    
    Проект буде в першу чергу підтримувати діяльність, що здійснюватиметься в партнерстві учнями, вчителями загальноосвітніх шкіл, батьками школярів та активістами місцевих організацій громадянського суспільства в сільській територіальній громаді одного із таких районів: Барський район Вінницької області, Білгород-Дністровський район Одеської області, Коломийський район Івано-Франківської області, Рожищенський район Волинської області.
    
    Термін впровадження інформаційно-просвітницьких кампаній: очікується, що проекти будуть розпочаті 15 лютого 2008 р. та завершаться не пізніше 15 червня 2008 р.
    
    У кожному районі-учаснику Проекту буде підтримано не більше трьох кращих інформаційно-просвітницьких кампаній та надано грант на їх впровадження. Максимальний розмір гранту на впровадження однієї інформаційно-просвітницької кампанії - 3500 грн. Отримувач гранту має зробити власний внесок у впровадження інформаційно-просвітницької кампанії (у будь-якій формі: грошима, волонтерською працею тощо) у розмірі не менше 5% загальної вартості кампанії.
    
    Пакет документів, який необхідно надати складається з 1) проектної заявки, 2) кошторису та 3) додатків. Документи на конкурс мають бути надані в роздрукованому (1 примірник) та електронному (на дискеті або CD-ROM) вигляді.
    
    Форму проектної заявки, положення про конкурс можна завантажити в мережі Інтернет за адресою: www.aj.org.ua або отримати в одному із інформаційно-консультативних офісів, що діють у районах-учасниках проекту:
    - інформаційно-консультативний офіс у Барському районі, адреса: пл. 50-річчя Жовтня, 30, м. Бар, Вінницька обл., тел.: (04341) 21536, e-mail: bar_lib@bigmir.net;
    - інформаційно-консультативний офіс у Білгород-Дністровському районі, адреса: вул. Леона Попова, 24, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., тел.: (04849) 2-83-07, e-mail: centr_so@tm.odessa.ua
    - інформаційно-консультативний офіс у Коломийському районі, адреса: бульвар Лесі Українки, 2, м. Коломия, Івано-Франківська обл., тел.: (03433) 24654, 22798, e-mail: fedyuk@bc.ko.if.ua
    - інформаційно-консультативний офіс у Рожищенському районі, адреса: вул. Грушевського, 12, каб.106, с. Рожище, Волинська обл., тел.: (03368) 23785, e-mail: iadrp2@bigmir.net
    
    У зазначених інформаційно-консультативних офісах потенційні учасники конкурсу можуть отримати додаткову консультацію щодо процедури проведення конкурсу та правила подання заявки на участь у конкурсі.
    
    Вимоги до учасників, що можуть брати участь у конкурсі: бути загальноосвітньою школою або місцевою (юридично легалізованою) громадською організацією.
    
    Останній термін подання документів: до 12:00 9 січня 2008 р.
    
    Адреса для подання документів:
    для учасників з Барського району Вінницької області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Барському районі, пл. 50-річчя Жовтня, 30, м. Бар, Вінницька обл.
    для учасників з Білгород-Дністровського району Одеської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Білгород-Дністровському районі, вул. Леона Попова, 24, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.
    для учасників з Коломийського району Івано-Франківської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Коломийському районі, бульвар Лесі Українки, 2, м. Коломия, Івано-Франківська обл.
    для учасників з Рожищенського району Волинської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Рожищенському районі, вул. Грушевського,12, каб.106, с. Рожище, Волинська обл.
    
    Орієнтовна дата визначення переможців: 25 січня 2008 року
    
    
    Джерело : Творчий центр ТЦК
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати