Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проти кримських медиків порушено 16 кримінальних справ.

13 грудня, 2007 р.

    Як повідомили УНІАН в прес-службі прокуратури Криму, в трьох випадках помилка лікарів коштувала кримчанам життя. За такими трагічними фактами прокуратурами Бахчисарайського району Криму, міст Евпаторії і Армянська порушені кримінальні справи за ч.1 ст. 140 Кримінального кодексу України. «У територіальному медичному об`єднанні Евпаторії медики не «розгледіли» у 28-річного потерпілого, доставленого з черепно-мозковою травмою, страшної патології. Вона стала смертельною, тому що лікарі не надали необхідної допомоги пацієнту», - навели приклад в прокуратурі.
    
    Крім того, трьох кримчан зробили інвалідами непрофесіоналізм і недбалість медпрацівників Джанкойської і Красноперекопської центральних райлікарень, медустанов Керчі. «Зокрема, інвалідність отримала неповнолітня дитина, мати якої неодноразово зверталася до людей в білих халатах, але ті не вжили адекватних заходів для протитуберкульозного лікування керчанина», - зазначили в прокуратурі автономії.
    
    Крім цього, кримінально-правова оцінка дана прокуратурою діям медпрацівників, «які вимагали плату за свою допомогу, видавали «потрібні» довідки, відпускали без рецепта сильнодіючі і психотропні препарати».
    
    На виявлені порушення законодавства про медицину прокуратурою внесені документи реагування, за наслідками розгляду яких до 152-х посадовців медустанов застосовані адміністративні і дисциплінарні заходи.
    джерело: human-rights.unian.net
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю