Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Шкільна преса – крок до лідерства.

13 грудня, 2007 р.

   
    НУО "Спілкування без кордонів" було реалізовано черговий проект із посилення ролі шкільних ЗМІ.
    
    Сьогодні дуже багато уваги приділяється розвитку та становленню студентських ЗМІ: досліджується ситуація, проводяться конференції, оголошуються конкурси, тощо. Однак, варто пам’ятати, що громадянська журналістика містить ще ряд складових, зокрема шкільні медіа, які часто не сприймаються чимось важливим. Особливо це характерно для деяких представників шкільних адміністрацій.
    
    Але нам пощастило: керівництво Люботинської Гімназії №1 та Люботинська міська рада (Харківська обл.) розуміють важливість розвитку творчого потенціалу учнів міста у напрямку громадянської журналістики. За їх сприяння активісти молодіжної громадської організації «Спілкування без кордонів» нещодавно завершили роботу в рамках проекту “Шкільна преса – крок до лідерства”, який був підтриманий Харківським обласним відділенням «Комітету виборців України».
    
    Знання наших фахівців, вміло передані учням шкіл міста Люботина в рамках медіа школи «Шкільна преса – крок до лідерства», забезпечили стрімкий перехід шкільної преси на якісно новий рівень. Коли керівництво шкіл та міста побачили створену школярами газету, невпевненість скептиків у можливостях молоді зникли остаточно. Однак головним результатом проекту, я вважаю, є те, що учні самі повірили у свої сили, побачили перспективи подальшого розвитку та довели практичну користь від випуску шкільних газет оточуючим.
    
    Організація і надалі здійснюватиме підтримку вже діючих шкільних газет та сприятиме їх становленню там, де в цьому буде потреба.
    
    Джерело:Громадський простір
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати