Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прес-конференція "Хвиля свободи - національна акція на підтримку демократії"

22 березня, 2004 р.

    5 квітня у приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція, присячена початку національної інформаційно-просвітницької кампанії "Хвиля свободи", спрямованої на демократизацію виборчого процесу. Організатор - Секретаріат Коаліції "Свобода вибору".
    
    Секретаріат Коаліції "Свобода вибору" проведе презентацію та оголосить про офіційний старт безпрезедентної загальнонаціональної інформаційо-просвітницької кампанії "Хвиля свободи".
    
    Головною ідеєю кампанії є створення організованої мережі із 150-200 студентських інформаційно-просвітницьких груп (по 15-25 осіб у кожній) для здійснення масштабної інформаційно-просвітницької кампанії у всіх населених пунктах України, спрямованої на демократизацію виборів Президента України 2004 року, розповсюдження інформації щодо перебігу виборчої кампанії і позицій кандидатів та пропагування національних і європейських цінностей.
    
    Враховуючи специфіку обмеженого доступу до інформації під час виборів, особливо у віддалених регіонах України, реалізація кампанії ставить завдання прориву інформаційної блокади за допомогою персонального спілкування учасників акції з виборцями.
    
    Кампанія буде здійснюватися мережею мобільних агітаційних груп, створених із числа активістів студентських організацій зі всіх регіонів України. Мобілізовані студентські групи також можуть бути використаними для здійснення та організації спеціальних масових громадських акцій, наприклад, за умов фальсифікації результатів виборів. Чітка координація роботи і пересування мобільних груп будуть забезпечені оперативним Штабом кампанії. Це передбачатиме системну і детальну розробку інформаційно-просвітницьких матеріалів з урахуванням специфіки окремих регіонів.
    
    Джерело : Секретаріат Коаліції "Свобода вибору"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати