Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відбудуться презентації фільмів І.Чайки про „джинсу”, свободу слова та „львівський анекдот”.

18 січня, 2008 р.

   
    21 січня у Києві відбудуться прем‘єри двох нових документальних стрічок Ігоря Чайки.
    
    Україна без „джинси” – міфи чи реальність? Що Криму „хвороба”, то Чернігову добре? У Рівному „джинса”, а в Харкові „заказуха”? Чи врятує „дистанційка” глядача від брехні?
    
    Почути відповіді на ці запитання та дізнатися про ситуацією зі свободою слова у різних регіонах України „з перших вуст” усі бажаючі матимуть можливість під час презентації документального фільму „Обережно, „джинса”!” в рамках одноіменного спецпроекту Ігоря Чайки та Благодійного Фонду Розума за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
    
    
    
    А крім того: зацікавленим чиновникам усіх рангів буде надано унікальну можливість запозичити досвід львівського градоначальника пана Андрія Садового у стосунках з громадськістю, ЗМІ та їх „небежаними” представниками. Що робити, якщо у вас в приймальні голодують журналісти, як уникнути незручного інтервью та не реагувати на критичні матеріали?
    Прем‘єра фільму, що насмішив львівську громаду та журналістів на Різдво - „Від атракції до шмельцу. Львівський віц” у Києві!
    
    Прем‘єрний показ і прес-конференція для журналістів та представників ЗМІ відбудуться у понеділок, 21-го січня у Синій залі Київського будинку кіно о 16-й годині.
    
    Телефон для довідок: 8 050 413 58 75.
    
     В рамках проекту „Обережно, „джинса”!” протягом серпня-вересня 2007 року на базі 4-х регіональних телерадіокомпаній - Чернігівська ОДТРК, Кримська ОДТРК (Симферополь), телекомпанія „Рівне-1” та Харьківська ОДТРК (ОТБ) – було створено цикл телевізійних програм у форматі «прямого ефіру» з одночасною трансляцією в ефірі фільму «Свобода «джинси»? Український контекст…». У дискусіях щодо проблем зі свободою слова, стосунків українських медіа, політиків і влади взяли участь журналісти, редактори та власники регіональних ЗМІ, представники влади, медіа-експерти, представники незалежних медіа-профспілок, медіа-юристи. 18 жовтня, в УНІАНі відбулась прес-конференція на тему „Джинса” – системна корупція у ЗМІ чи корпоративна проблема медійників?!”, в якій взяли участь шеф-редактор видання „Телекритика” Наталія Лігачова, виконавчий директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар, голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Гузь та керівник проекту „Обережно, „джинса”!” Ігор Чайка.
    
    До фільму увійшли найцікавіші фрагменти з усіх програм, створених в рамках проекту та прес-конференції в УНІАНі.
    
     Нові стрічки київського журналіста та режисера Ігоря Чайки є продовженням документального циклу, роботу над яким він розпочав кілька років тому: фільми „Свобода „джинси”? Український контекст...” (студія „Тайм продакшн”, ІМІ, 2005 р.) та „Соло для медіа” (студія „Тайм продакшн”, ІМІ, 2006 р.), створених за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Ці роботи – своєрідне дослідження стану та проблем сучасної української журналістики часів „новітньої демократії”.
    Джекрело: http://imi.org.ua/
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати