Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Службі безпеки України відбудуться перші громадські історичні слухання.

21 січня, 2008 р.

   
    З метою всебічного та об’єктивного висвітлення українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення, проголошеного Президентом України В.Ющенком, Служба безпеки України розпочинає новий гуманітарний проект «Громадські історичні слухання».
    
    
    Мета проекту - через оприлюднення документів НКВД-МГБ встановити і донести історичну правду про минуле українського народу, його визвольну боротьбу; позбавити суспільну свідомість від нашарувань радянської пропаганди, що спотворюють об’єктивну істину.
    
    Перші слухання на тему «Українська повстанська армія. Слід в історії» (доповідач к.і.н. Володимир В’ятрович) відбудуться 23 січня об 11.00 у приміщенні Прес-центру СБ України (вул. Володимирська, 35).
    
    У слуханнях візьмуть участь історики, які вивчають раніше замовчувані питання національно-визвольної боротьби, зокрема, діяльність ОУН і УПА, видатних постатей визвольного руху України за документами, які зберігаються в Галузевому державному архіві СБ України.
    
    Для участі у слуханнях запрошуються представники засобів масової інформації, акредитація за телефонами 256-96-79, 279-30-40.
    
    
    
    Джерело : Прес-центр Центру досліджень визвольного руху
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати