Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Єврокомісія оцінить виконання «Плану дій Україна-ЄС» за звітами українських неурядових організацій.

22 січня, 2008 р.

    Позиція громадських організацій буде однією з вирішальних у підготовці звіту Єврокомісії щодо виконання українською стороною Плану дій «Україна – ЄС». Про це «Німецькій хвилі» сказав голова представництва Єврокомісії в Україні Ієн Боуг. За його словами, офіційна оцінка документу буде оприлюднена вже навесні, - повідомляє «Німецька хвиля».
    
    Більша частина плану дій «Україна – ЄС» українською стороною була виконана, каже представник Єврокомісії. Однак повну картину того, як втілюються у життя реформи, можна буде побачити після аналізу як офіційного звіту Києва, так і оцінки громадських організацій, переконаний Ієн Боуг. Заступник директора Центру Разумкова Валерій Чалий каже, що на сто відсотків План дій виконати неможливо: «Деякі пункти такі розмиті, що навіть Україна при бажанні не могла прозвітувати про повне виконання. І це урок для всіх двосторонніх документів з ЄС», -констатує експерт.
    
    Пан Чалий зауважує, що українська сторона досягла неабияких результатів у забезпечені свободи ЗМІ та у створенні громадянського суспільства. Але у боротьбі з корупцією, забезпечені незалежності судової влади та виконанні соціальних реформ є проблеми, тому оцінка Єврокомісії виконання Україною цього документу може бути досить негативною, вважає експерт Центру Разумкова.
    
    Джерело : Центр Разумкова
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати