Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мінфін погодився платити за судову помилку.

23 січня, 2008 р.

    Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була вражена позицією попереднього уряду Януковича, який восени минулого року звернувся до суду з метою скасувати виплату опікуну трьох неповнолітніх сиріт загиблої Світлани Зайцевої компенсації за безпідставне тюремне ув’язнення, яке призвело до смерті матері трьох неповнолітніх дітей.
    
    Як повідомлялось раніше у ЗМІ, Світлана Зайцева померла від туберкульозу, на який захворіла у місцях позбавлення волі, де її рік незаконно утримували через судову помилку, визнавши винною у вбивстві, якого вона не здійснювала. Лише після того, як було заарештовано справжніх вбивць, її було виправдано, однак вже було пізно: за час ув’язнення туберкульоз вщент зруйнував організм безвинної жінки і у квітні 2006 року вона померла, залишивши самотніми трьох діток та матір-інваліда.
    
    Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству фінансів терміново відкликати апеляційну скаргу та забезпечити виконання у повному обсязі рішення Ворошилівського райсуду м. Донецьк щодо виплати належних коштів родині загиблої Світлани Зайцевої.
    Прес-служба Кабміну
    
    джерело: www.kmu.gov.ua
    
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати