Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мерія Эйлата й університет Бен-Гуриона виділяють на майбутній рік 400 повних стипендій для студентів-першокурсників, що приїдуть у кампус Бен-Гуриона.

22 березня, 2004 р.

    Це робиться заради залучення в Эйлат нових студентів - число навчальних місць в університеті планується подвоїти.
    Університет Бен-Гуриона відкрив кампус у Эйлате два роки тому. Там можна придбати перший академічний ступінь по 8 спеціальностям, включаючи готельну справу і туризм, бізнес-менеджмент, соціологію. Другий ступінь можна одержати в області менеджменту, а також керуванню освітніми установами (по цій спеціальності учаться в основному эйлатские вчительки). Мер Эйлата Меир Іцхак Халеви заявив, що місто обов'язково повинне стати університетським центром, оскільки студенти змінять вигляд і характер міста, благотворно вплинуть на його громадське життя. Він призвав молодих людей приїжджати учитися в Эйлат і обіцяв їм самий привітний прийом.
    Стипендії, кожна з який у сумі складе 11.5 тисяч шекелей, будуть надаватися без всяких умов студентам-першокурсникам, що навчаються по повній програмі. Дістануться вони усім, хто задовольняє критеріям надходження в університет.
    Запис на перший курс уже почалася. Цього року планується відкрити навчання і по нових спеціальностях, таким як біологія моря і вивчення пустелі.
    Джерело: JNews.co.іl


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати