Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні у харківському, каразинському університеті закінчує свою роботу науково-практична конференція "Бібліотеки і доступність інформації в сучасному університеті".

22 березня, 2004 р.

    *** На конференцію приїхали бібліотекарі з Донецька, Києва, Сум, Острога і представники Посольства США в Україні. Головна тема, що обговорювали учасники конференції - місія університетської бібліотеки в організації освіти і розвитку науки. Крім бібліотекарів у Харків приїхали й учасники американського проекту академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. На конференції пройшов круглий стіл за участю студентів університету "Бібліотека очима користувачів".
    Працівники університетської бібліотеки представили колегам з інших міст проект, що почне працювати у вересні цього року. На базі ЦНБ відкриється Центр "Вікно в Америку", що буде надавати безкоштовну інформацію для всього регіону про США.
    Довідка: у Центральній науковій бібліотеці ХНУ ім. Каразина нараховується більш 3,3 млн. видань. Серед них 1,7 млн. - наукова література, більше мільйона підручників, близько 60 тисяч унікальних видань, у тому числі і 17 книг, випущених до 15 століття, тисяча рукописів і 300 палеотипов. Фонд іноземної літератури - більше 700 тисяч екземплярів. З 1991 року в бібліотеці ведеться електронний каталог.
    Джерело: Медиа-группа "Об'єктив"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати