Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів.

4 лютого, 2008 р.

    29 лютого – 2 березня 2008 року у Києві відбудеться Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів.
    
    Прямуючи в європейське співтовариство, Україна має забезпечити відповідність судової гілки державної влади міжнародним стандартам. Тому саме в процесі реформування судової системи в Україні надзвичайного значення набули альтернативні методи вирішення спорів, які покликані зменшити навантаження на суди та створити модель відновлювального правосуддя в нашій державі. Питання медіації, консолідації, створення та діяльності третейських судів є мало дослідженими та існує обмежене коло спеціалістів, що є справжніми фахівцями в цій сфері. У зв’язку з цим проведення всеукраїнського заходу є надзвичайно актуальним та практичним для майбутніх юристів.
    
    Мета заходу
    Дослідити та обговорити актуальні проблеми альтернативних методів вирішення спорів в Україні та навчити студентів-правників застосовувати їх на практиці.
    
    Організатор заходу:
    Ліга студентів Асоціації правників України
    Опис заходу
    
    Захід проводитиметься 29 лютого – 2 березня 2008 року в м. Києві у «Пущі водиці» на базі санаторію «ДЮБЕК».
    
    Протягом школи якісне навчання учасників будуть забезпечувати практикуючі юристи, фахівці у сфері альтернативних методів вирішення спорів, представники найкращих міжнародних та українських юридичних фірм, таких як «Spenser & Kauffmann», «CMS Cameron McKenna», «Baker & McKenzie» та інших.
    
    Школа буде проходити у наступних форматах:
    • Курс семінарів та лекцій, присвячених альтернативним методам вирішення спорів. Доповідачами будуть запрошені фахівці, які мають величезний досвід в цій сфері та практикують в найпрестижніших юридичних фірмах Києва;
    • Рольові ігри, під час яких студенти зможуть застосувати отриманні знання на практиці;
    • Круглий-стіл по застосуванню альтернативних методів вирішення спорів в європейських країнах;
    • Виступи студентів-правників, що будуть мати бажання доповісти з данної теми при умові дотримання вимог щодо написання робіт.
    
    Робочі мови заходу: українська, англійська, російська.
    
    Участь у заході
    До участі у заході запрошуються студенти 3-6 курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України. Основним критерієм відбору учасників буде мотивація студента, викладена ним у аплікаційному листі.
    
    Наявність знань у даній сфері значення для участі у заході немає. Ліга студентів АПУ запрошує до участі у заході як тих студентів, які бажають отримати знання з альтернативних методів вирішення спорів, так і тих, що хочуть удосконалити свої знання у цій галузі.
    Таким чином планується відібрати для участі у школи найбільш перспективних студентів, майбутня практика яких, не виключено, що буде пов’язана саме із застосуванням цих методів, і які бажають отримати знання та ексклюзивну, якісну інформацію з «перших рук».
    
    Для участі, потрібно до 19 лютого 2008 року надіслати на електрону адресу: liga.school@mail.ru заявку на участь у заході (бланк додається) та мотиваційний лист.
    Кількість місць обмежена.
    
    Фінансові аспекти
    Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами за кошти Ліги студентів АПУ. Проїзд учасникам не відшкодовується.
    
    Учасники сплачують реєстраційний внесок у розмірі 70 грн. для членів Ліги студентів АПУ та 100 грн. для осіб, які не є членами Ліги студентів АПУ. Реєстраційний внесок сплачується на місці під час реєстрації.
    
    Координати оргкомітету:
    
    Лебедєв Максим,
    Голова Київського осередку Ліги студентів Асоціації правників України
    e-mail: maks.lebedev@list.ru
    тел. 8-066-485-000-3
    
    Джерело : Організаційний комітет Школи
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю