Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс "Розвиток соціальної корпоративної відповідальності в Україні".

4 лютого, 2008 р.

   
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Інформаційна мережа підтримки місцевої філантропії оголошують конкурс серед доброчинних фондів й організацій України у довготривалому проекті (за підтримки Фонду імені Чарльза С. Мотта), що передбачає розвиток соціальної відповідальності бізнесу та заохочує громадян робити пожертви на благодійну діяльність доброчинних фондів.
    
    Мета проекту – збільшувати можливості місцевих благодійників, заохочувати до індивідуальних пожертв, сприяти створенню сприятливих легальних фінансових умов, які стимулюватимуть благодійництво у неприбутковому середовищі, розробити рекомендації для українських благодійних організацій щодо створення системи співпраці з бізнесом та розвитку ендаументу.
    
    Протягом 2008-2010 рр. передбачається здійснити опитування бізнесу на предмет ставлення до благодійництва, провести серію круглих столів, семінарів, тренінгів, місцевих форумів соціальної корпоративної відповідальності, конкурсів на краще висвітлення теми благодійництва у ЗМІ, регіональних конкурсів „Благодійник року”, а також серію видань і публікацій у журналі „Вісник благодійництва”.
    
    Благодійні фонди та організації, котрі переможуть у конкурсі отримають фінансову підтримку від Фундації імені князів-благодійників Острозьких за рахунок коштів Фонду імені Чарльза С. Мотта для проведення у своїх регіонах заходів, запланованих проектом, а також впровадження інновацій у галузі філантропії.
    
    Якщо Ви зацікавлені взяти участь в цій програмі просимо до 18.15. години 20 лютого 2008 року направити у Фундацію імені князів-благодійників Острозьких інформацію про Вашу організацію (історія, кількість штатних працівників і волонтерів, бюджет і джерела надходження у %-співвідношенні) в об’ємі до 1 сторінки, а також опис діючої успішно моделі(лей) залучення локального фінансування та співпраці з бізнесом і громадою, що застосовує Ваша організація у своїй роботі (об’єм не менше 0,5 сторінки на опис кожної моделі залучення фінансування чи реалізований спільно із бізнесом проект).
    
    Нам буде цікаво отримати більше інформації про Вашу діяльність. Тому просимо надсилати Ваші заявки на адресу:
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких
    85, Пухова. Рівне, 33027, Україна
    факс: (0362) 246176,
    E-mail: pbof@vrc.rv.ua
    Контактна особа: Руслан Краплич
    
    
    Джерело : Фундація імені князів-благодійників Острозьких
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю