Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Редактор в Азербайджані отримав 900 дзвінків з погрозами за два дні.

6 лютого, 2008 р.

    Редактора азербайджанського часопису «Гюндалік Азербайджан» погрожують фізичною розправою, вочевидь у зв‘язку з його позовом проти місцевого відділу міліції. 28 січня Узеір Джафаров отримав понад 300 телефонних дзвінків на свій мобільний, і щоразу незнайомий йому голос казав на тому кінці дроту: «Я тебе знищу», або «Я переслідуватиму тебе невідступно». Наступного дня Джафарову подзвонили 600 раз, роблячи теж саме повідомлення.
    
    Погрози пролунали в той самий день, коли апеляційний суд Баку почав вивчати скаргу Джафарова проти Ясамальскої районної міліції, закидаючи представникам правопорядку недбалість та небажання розслідувати напад, що скоїли на нього раніше. Про це повідомляє IFEX. 20 квітня 2007 року на журналіста напали, в результаті він отримав важкі травми голови. Інцидент трапився на вулиці в день, коли редактора «Гюндалік Азербайджан» та «Реальни Азербайджан» Ейнуллу Фатулаєва було ув‘язнено. Напад на Джафарова так і не розкрили, хоча постраждалий впізнав одного з нападників, міліціонера Набі Раджебова.
    Інститут свободи та безпеки репортерів (IRFS) зазначає, що це не перший випадок, коли журналістам погрожують розправою в Азербайджані. Нахічеванському кореспондентові «Єні Мусават» Хакіму Мехдієву, головному редактору «24 саат» Фікрету Фарамазоглю, ув‘язненому редактору Ейнулі Фатулаєву та кореспондентові «Тюран Ньюс» та засновнику IRFS Сарвану Різванову також в 2007 році погрожували вбивством. Усі скарги про погрози, що журналісти подавали до міліції залишилися не розслідуваними. Жодна особа не була притягнута до кримінальної відповідальності за погрози представникам ЗМІ в Азербайджані.
    Джерело:http://www.helsinki.org.ua/
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю