Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Корупція: борітеся - поборете!

6 лютого, 2008 р.

    8 лютого у Києві пройде круглий стіл "Корупція: борітеся - поборете!". Запрошуються представники бібліотек м. Києва, громадських організацій, вчителі, студенти, журналісти. Серед виступаючих будуть експерти з питань подолання корупції, зокрема очікуються виступи голови правління Міжнародної громадської організації «Демократія проти корупції» та голови правління Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвиткові бібліотек України.
    
    Заступник генерального директора Національної парламентської бібліотеки зробить аналіз ресурсів, які можна використати у боротьбі з корупцією.
    
    У великій залі, де проходитиме презентація, буде розгорнуто унікальну виставку плакатів з антикорупційної проблематики.
    
    Для представників ЗМІ будуть оголошені умови конкурсу на тему: “Корупція: борітеся - поборете!”. Кращі статті та передачі щодо викриття фактів корупції будуть відзначені й надруковані у Додатку до журналу «Бібліотечна планета», тираж якого буде поширений серед 18 тисяч бібліотек.
    
    Проект «Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією» Міжнародного благодійного фонду захисту та сприяння розвиткові бібліотек України і Національної парламентської бібліотеки України, спрямований на протидію корупції, здійснюється в Києві, Вінниці, Ужгороді, Полтаві та Дніпропетровську.
    Проект направлено, в першу чергу, на найбільш активну та мислячу категорію громадян, які відвідують бібліотеки, на культурну і наукову інтелігенцію, вчителів, студентську молодь тощо. На засіданнях круглих столів, семінарах та інших заходах, що проходитимуть у рамках проекту, візьмуть участь представники місцевої влади та засобів масової інформації, бізнесмени, представники громадських організацій, усі небайдужі громадяни. Саме вони у своїй щоденній діяльності й спілкуванні з людьми найбільше впливають на свідомість суспільства.
    
    Виконання зазначеного проекту на національному (через Національну парламентську бібліотеку України та її часопис «Бібліотечна планета») і регіональному (через обласні універсальні наукові бібліотеки) рівнях дасть поштовх розгортанню громадського руху і запропонує кілька варіантів моделей проведення на базі бібліотек широкоформатної просвітницької роботи з подолання та попередження корупції.
    
    Круглий стіл-презентація проекту відбудеться 8 лютого 2008 року об 11 годині у великій залі Київського центру роботи з жінками.
    
    Адреса Центру: Київ, вул. Мельникова, 20 (Їхати до ст. метро «Лук’янівська», далі 16 або 19 тролейбусом до зупинки «Вул.Якіра»)
    
    Заходи здійснюються за підтримки проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна”, який реалізує компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації “Виклики Тисячоліття” (MCC).
    
    
    Джерело : Проект «Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією».
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю