Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Студентська рада Києва підтримує ініціативу щодо запровадження Дня Героїв 29 січня.

6 лютого, 2008 р.

    Студентська рада Києва підтримує ініціативу Української асоціації студентського самоврядування стосовно запровадження в Україні державного свята – Дня героїв, яке б щорічно відзначалося 29 січня, в день подвигу Героїв Крут.
    
    Відомо, що щороку видаються Укази та Розпорядження про вшанування пам'яті Героїв Крут, проте ця історично значуща подія не вшановується на загальнодержавному рівні як щорічна дата.
    
    У цей день 300 українських юнаків-добровольців виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі нерівний бій із майже п'ятитисячною більшовицькою армією. Для столичних студентів, яких представляє Студентська рада Києва, ця подія є особливо пам'ятною, зокрема тому, що серед українських добровольців, які героїчно загинули у битві на захист Української Народної Республіки, були студенти Київського національного університету та Київського політехнічного інституту.
    
    Необхідно закарбувати у пам'яті наступних поколінь українців великий подвиг юних студентів, які захищали українську державність ціною власного життя. Країна, а зокрема молодь має пам'ятати і шанувати свою історію, її драматичні сторінки. Адже той народ, який не знає свого минулого, не вартий майбутнього.
    
    Студентська рада Києва направляє листа Президентові України з проханням розглянути пропозицію про установлення 29 січня загальнонаціональним святом – Днем Героїв.
    
    ДЖЕРЕЛО:: Студентська рада Києва.
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати