Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Херсоні відбулося засідання координаційної ради представників громадських організацій національних меншин області

23 березня, 2004 р.

    У місті Херсоні під головуванням першого заступником голови облдержадміністрації В.І.Теличко відбулося засідання координаційної ради представників громадських організацій національних меншин області. під час зустрічі розглядалося питання “Про стан виконання в області Закону України “Про національні меншини в Україні”.
    
    Заступник голови обласної державної адміністрації В.Теличко відмітив, що в області зареєстровано 20 громадських організацій національних меншин, взаємовідносини між ними доброзичливі, конфліктів на міжнаціональному ґрунті немає. Цьому сприяють заходи, які проводяться Державним комітетом України у справах національностей та міграції, місцевими органами державної влади та самоврядування. При облдержадміністрації утворені та активно працюють обласна міжвідомча координаційна рада з питань етнополітики та міграції та рада представників громадських організацій національних меншин області. На їх засіданнях розглядаються та вирішуються питання, пов’язані із забезпеченням правових, мовно-освітніх та культурних потреб національних спільнот області.
    
    У 2003 році за рахунок обласного та місцевих бюджетів проведено І дитячий міжетнічний фольклорний фестиваль “Чарівна скринька” (м.Херсон), V регіональний фестиваль іноетнічної творчості “Таврійська родина” (м. Генічеськ), І фестиваль національних меншин (м.Херсон). При закладах культури області діють три центри національних культур: татарської культури “Сарі-Булат” (смт Новотроїцьк), турко-месхетинської культури “Ахалцихе” (с.Хрестівка Чаплинського району), корейської культури “Юність” (м. Гола Пристань).
    
    При розгляді питання “Про підготовку та проведення у травні 2004 року заходів з нагоди відзначення в області 60-річчя депортації з Криму кримських татар, болгар, вірмен, греків, німців” зазначено, що облдержадміністрацією розроблено та розпочато реалізацію обласних заходів, які заплановано провести у всіх районах та містах області, де компактно проживають представники зазначених національностей. Вирішено активізувати роботу національних громад на підготовку та проведення заходів.
    
    Голови громадських організацій національних меншин розповіли про діяльність своїх організацій щодо збереження культури та традицій свого народу, творчі плани на майбутнє
     Джерпело:www.kmu.gov.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати