Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Культосвітні заклади й активізація громад.

6 лютого, 2008 р.

    Фундація імені князів-благодійників Острозьких запрошує Вас взяти участь у конкурсі проекту "Культосвітні заклади й активізація громад", який передбачає серію семінарів-тренінгів, стажувань, а також практичних перетворень у системі управління діяльністю й ефективного функціонування місцевих закладів культури.
    
    Ситуація, що склалася в галузі культури у продовж останніх років може бути позитивно змінена через введення до процесу управління закладами культури нових, сучасних технологій, які дозволять залучити додаткові ресурси та вивести галузь із фінансової, матеріальної, творчої та світоглядної кризи.
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких, яка співпрацює з Міністерством культури та мистецтв, за пропозицією Колегії Міністерства і фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, у співпраці з Рівненським факультетом Державної Академії керівних кадрів культури і мистецтва розробили систему тренінгів (навчань) з питань сучасного менеджменту, бізнес-планування й залучення фінансування для неприбуткових організацій.
    
    Якщо Ваша організація зацікавлена взяти участь у проекті просимо подати:
    1. Заяву на участь (довільної форми);
    2. Коротку інформацію про заклад культури (за формою, що нижче додається).
    
    Заявки просимо направляти поштою, факсом, або через електронні носії за поданими нижче реквізитами.
    
    Повідомляємо, що учасники проекту (заклади культури) будуть відібрані на умовах відкритого конкурсу незалежною радою експертів.
    
    Усі витрати переможців конкурсу на участь у проекті будуть компенсовані фундацією імені князів-благодійників Острозьких за рахунок коштів, наданих МФВ та Рівненським факультетом Державної Академії керівних кадрів культури і мистецтва.
    
    Останній термін подання заявки до 29 лютого 2008р.
    
    Повідомлення про результати конкурсу Ви отримаєте після 5 березня 2008р.
    
    За додатковою інформацією просимо звертатися до декана РФДАКККіМ п-і Тамари Грицак або керівника проекту Руслана Краплича за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського16-а(5-й поверх Рівненський факультет ДАКККіМ), або вул. Пухова, 85(Фундація Острозьких) т/ф (0362)246176, e-mail: pbof@vrc.rv.ua
    
    
    Джерело : Фундація імені князів-благодійників Острозьких
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати