Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадські організації з прав людини створюють Волинську правозахисну групу.

11 лютого, 2008 р.

    Громадські організації Волинської області, які працюють у сфері прав людини, вирішили об’єднатись у Волинську правозахисну групу. Наразі відбувається процес її створення. Про це «Волинську правду» повідомив голова Ради громадських організацій із прав людини Микола Нікітюк.
    
    «До Волинської правозахисної групи ввійдуть громадські організації, адвокатські структури, представники ЗМІ – усі бажаючі, хто працює на утвердження гідності українця та забезпечення реалізації його конституційних прав», – зауважив Микола Нікітюк.
    
    Він також повідомив, що 9 лютого відбулася зустріч активу Ради громадських організацій із прав людини з головою Волинської ОДА Миколою Романюком, на якій офіційно заявлено про такий намір. Учасники зустрічі також обговорили Програму забезпечення реалізації прав і свобод людини, а також роботу правоохоронних структур у частині забезпечення захисту прав людини та розгляду звернень громадян.
    
    Зі слів пана Нікітюка, мета програми – об’єднання зусиль правозахисних громадських організацій області та депутатських комісій місцевих рад у попередженні порушень прав людини, боротьбі з корупцією, здійснення ефективного громадського контролю за роботою правоохоронних органів та правове виховання жителів Волині.
    
    Микола Романюк наголосив на необхідності та актуальності громадського контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав і свобод громадян, підкреслив свою готовність до подальшої співпраці з громадськими організаціями.
    джерело: www.khpg.org
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати