Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадські організації хочуть змагатися за держзамовлення.

11 лютого, 2008 р.

    Громадські організації України домагатимуться від уряду та президента, аби представники третього сектору мали змогу надавати соціальні послуги за державний кошт. Вони констатують, що державні структури, які нині займаються соціальним забезпеченням, неякісно виконують держзамовлення.
    
    Нині за державні кошти допомагають пенсіонерам, малозабезпеченим чи то інвалідам лише державні структури. Але соцзабези роблять це неякісно та формально – «для галочки», каже керівник програм українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба. Він пропонує запровадити в Україні німецький досвід, коли всіма соціальними проблемами на замовлення держави займатимуться лише неурядові організації.
    
    «60% соціальних послуг в Німеччині громадянам надають громадські організації за рахунок бюджету Німеччини. Нині в Україні неурядові організації надають лише 1 % таких послуг. Тобто держава монополізувала надання соцпослуг». Лациба переконаний, що після залучення до соціальної сфери третього сектора зменшиться вартість цих послуг та поліпшиться їхня якість. Для цього необхідно внести відповідні зміни до закону про державний бюджет та громадські організації.
    джерело: www.dw-world.de
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати