Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Влада в нинішньому році посилить роботу у сфері протидії торгівлі людьми.

13 лютого, 2008 р.

   
    Про це 12 лютого заявив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час прес-конференції, присвяченій протидії торгівлі людьми. Юрій Павленко повідомив, що найближчим часом відбудеться засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми, на якому буде проаналізовано діяльність державних органів влади в цій сфері.
    
    Водночас Міністр високо оцінив ініціативу керівництва «Концерну Галнафтогаз» долучитися до боротьби з сучасним рабством.
    Під час заходу було підписано Меморандум про наміри із запобігання торгівлі людьми між Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ), представництвом ООН в Україні та «Концерном Галнафтогаз».
    
    Юрій Павленко подякував міжнародним організаціям за їх активну діяльність на теренах України. Міністр зазначив, що поняття соціально-відповідального бізнесу є нормою в розвинутих країнах, і він вітає залучення бізнесових структур до профілактики та подолання негативних явищ у суспільстві.
    
    Юрій Павленко повідомив, що Міністерство постійно виступає за збільшення державного фінансування на створення нових центрів реінтеграції жертв торгівлі людьми та проведення профілактичних заходів.
    
    Голова Представництва МОМ Джефрі Лабовіц та Координатор системи ООН в Україні Френсіс О’Доннел повідомили, що вони цінують ефективну співпрацю з Урядом України та активну позицію Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
    Також пан Лабовіц та пан О’Доннел наголосили, що залучення «Концерну Галнафтогаз» до інформаційної профілактичної діяльності є надзвичайно актуальним і висловили впевненість в подальшій плідній співпраці.
    
    «Концерн Галнафтогаз» вже долучився до популяризації національної безкоштовної гарячої телефонної лінії з питань протидії торгівлі людьми, яка була започаткована в рамках довготривалого співробітництва між МОМ та Мінсім’ямолодьспортом (номер 8-800-505-50-10).
    
    Крім цього, у квітні 2007 року МОМ та провідні оператори мобільного зв’язку України «Астеліт» (ТМ life:), Київстар та МТС запровадили безкоштовний короткий мобільний номер «527» з протидії торгівлі людьми.
    
    Існуючі «гарячі лінії» з протидії торгівлі людьми:
    8-800-505-50-10
    527 (з мобільних life:), Київстар та МТС)
    
    
    Джерело : Прес-служба Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю