Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Засідання робочої групи з питань розвитку благодійництва учасників програми «Доброчинна Україна».

20 лютого, 2008 р.

   
    21 лютого у Києві відбудеться чергове засідання робочої групи з питань розвитку благодійництва учасників програми «Доброчинна Україна».
    
    21 лютого о 16.00 годині в офісі концерну НІКО, що розташований за адресою: вул. Григорія Сковороди, 19, 8 поверх бізнес-центру Поділ Плаза.
    
    Цією зустріччю продовжиться практика знайомства ЗМІ з діяльністю учасників програми «Доброчинна Україна». Господаркою зустрічі буде Олена Мацібох, голова правління ВБФ «Крона». Вона презентує соціальні проекти групи компаній НІКО та благодійні проекти корпоративного фонду КРОНА.
    
    Крім того, всі присутні матимуть змогу прослухати доклади про перше засідання Національної ради з питань благодійництва «Зігрій любов‘ю дитину» та круглий стіл з питань благодійності, що відбувся в рамках Всесвітнього форуму в Давосі.
    
    23 січня цього року першим ознайомив присутніх з пріоритетними напрямами роботи та своїми проектами Форум молодих лідерів України (ФМЛУ). Результатом став відкритий лист Президенту України щодо введення соціального податку на тютюнові та алкогольні вироби та направлення зібраних коштів на розвиток пріоритетних соціальних напрямків.
    
    Орієнтовна тривалість засідання - 2 години.
    
    Місце зустрічі - вул. Григорія Сковороди, 19, 8 поверх бізнес-центру Поділ Плаза.
    
    При собі мати документ, що засвідчує особу.
    
    За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь до
    
    Олени Мацібох, тел.: 8(044) 463-74-99, ел. адреса: o.matsibokh@niko.ua
    
    Запрошуються представники ЗМІ.
    
    Довідково:
    
    Всеукраїнська програма «Доброчинна Україна» - http://rodnoydom.org.ua/ua/dobrochynna-ukraina - розроблена в серпні 2007 року Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Рідний Дім» спільно з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати для привернення уваги суспільства до існуючих соціальних проблем та необхідності їх спільного вирішення.
    
    Наразі програма отримала підтримку Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, Київської міської держадміністрації, Черкаської міської та обласної держадміністрації, Міністерства культури та туризму України, Міністерства України у справах сім‘ї, молоді та спорту, Державної соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді, Державного Комітету телерадіомовлення України.
    
    Всеукраїнський благодійний фонд "Крона" - www.krona.niko.ua - засновано у 2006 році за участі групи компаній "НІКО", торгових партнерів та дилерів у вісімнадцяти регіонах України. Фонд "Крона" вбачає свою мету у наданні допомоги дітям-сиротам, дітям, які залишилися без батьківського піклування та дітям-інвалідам та іншим соціально-вразливим категоріям дітей. Заснування благодійного фонду стало наступним кроком у впроваджені благодійних програм компанії та виходом на якісно новий рівень соціальної відповідальності.
    
    Джерело: Всеукраїнська програма «Доброчинна Україна».
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати