Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Інтегрування гендерної рівності - відбулась перша консультація-семінар.

20 лютого, 2008 р.

   
    15 лютого у м. Київ - в рамках проекту «Партнерство ЄС і ООН з гендерної рівності задля розвитку та миру» відбулась перша національна консультація-семінар з громадськими організаціями «Інтегрування гендерної рівності в процеси національного розвитку та підвищення ефективності допомоги – на шляху до Гани, 2008».
    
    У заході взяли участь 27 громадських організацій з 15 регіонів України, представники органів державної влади та донорських інституцій. Перед присутніми виступили Бродський О.Ю., директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Міністерства економіки України, Семенець Р.М., директор Департаменту сімейної і гендерної політики, демографічного розвитку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Рукен Текес Калікусу, спеціаліст з координації представництва. ООН в Україні, Щербіна І.М., Генеральний директор Інституту бюджету та соціоекономічних досліджень.
    
    Під час заходу було висвітлено проблематику залучення та використання принципів Паризької декларації і підвищення ефективності допомоги та презентовано висновки дослідження, проведеного в рамках проекту.
    
    Вагомий акцент було зроблено на практичній частині консультації для громадських організацій - в 4 робочих групах учасники консультації розробили проект гендерних індикаторів для механізмів моніторингу процесів національного розвитку та зовнішньої допомоги. Також була обговорена можливість створення Національної коаліції гендерних експертів.
    
    Сьогодні діалог між громадськими організаціями, органами державної влади і донорами з питань інтегрування гендерної рівності у процеси підвищення ефективності допомоги та національного розвитку є надзвичайно важливим для України. Перша національна консультація-семінар підтвердила можливість спільної роботи на шляху до інтегрування гендерної рівності.
    Автор : Марина Саприкіна, Національний координатор проекту.
    
    Джерело:http://www.civicua.org/
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати