Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЮНІСЕФ розбереться з дитячими бідами в Україні.

22 лютого, 2008 р.

    ЮНІСЕФ проведе в Україні дослідження дитячої бідності.
    
    Експерти Дитячого фонду ООН планують дослідити соціальні аспекти цього явища та підготувати рекомендації щодо його подолання.
    
    Це передбачає План дій, який у четвер у Києві підписали ЮНІСЕФ та Міністерство сім’ї, молоді та спорту України, повідомляє "Німецька хвиля".
    
    Цього року Україна має подати до комісії ООН з прав дитини офіційний звіт, як саме дотримуються та захищаються права найменших.
    
    За словами представника дитячого фонду ООН в Україні Джеремі Хартлі, ЮНІСЕФ готовий надати всебічну допомогу у підготовці цього звіту, але за умови, що там будуть відображені реальні проблеми, з якими стикаються українські діти.
    
    Передусім, це нерівний доступ до якісного медичного обслуговування, занадто складна процедури усиновлення, а також недоліки у системі виховання дітей позбавлених батьківського піклування.
    
    "Прийнятий урядовий документ щодо дітей є дуже важливим для вирішення цих проблем. Він має стати стратегічним для України", - сказав Хартлі.
    
    Також сторони домовилися спільно вирішувати проблеми адаптації дітей хворих на ВІЛ/СНІД в прийомних сім’ях та зобов’язалися посилити співробітництво у розробці програм з подолання йододифіциту у дітей.
    джерело: www.pravda.com.ua
    
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати