Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Львівському журналісту погрожують фізичною розправою.

22 лютого, 2008 р.

   
    Невідомі особи телефоном погрожують фізичною розправою львівському журналісту «12 каналу» Ярославу Панчишину. Про це він повідомив представників львівських ЗМІ 21 лютого, після судового засідання в Галицькому районному суді Львова, де він виступає одним з відповідачем у справі. Як передає ЗІК слова Панчишина, невідомі особи погрожують йому телефоном, вимагаючи відмовитися від намірів освітлювати в ЗМІ конфлікт навколо засновників підприємств «Львіввікнопласт» і «Віконні системи».
    
    Суд над журналістом Ярославом Панчишиним триває вже три роки. З того часу, як у ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії почали транслювати відеоматеріали на тему конфліктної ситуації між власницею фірми “Віконні системи” Світланою Саєвич та генеральним директором ТзОВ “Львіввікнопласт” Олександром Решетніком. Останній одразу подав у суд позовну заяву, звинувативши журналіста у поширені недостовірної інформації.
    
    За словами Панчишина, від нього вимагають відшкодування 100 000 гривень моральної компенсації.
    
    У четвер, 21.02.2008 року, на черговому судовому засіданні суддя, прийнявши до уваги зауваження зі сторони захисту про заміну адвоката, перенесла розгляд справи на 10 березня- повідомляє ЗІК.
    Джерело:http://imi.org.ua/
    
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати