Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Росія просить ООН не визнавати Голодомор геноцидом.

11 березня, 2008 р.

   
    
    Постійний представник Росії при відділенні ООН у Женеві Валерій Лощинін закликає відмовитися від спроб кваліфікувати масовий голод 30-х років минулого століття як геноцид.
    
    Постійний представник Росії при відділенні ООН у Женеві Валерій Лощинін закликає відмовитися від спроб кваліфікувати масовий голод 30-х років минулого століття як геноцид.
    
    Про це він заявив, виступаючи на сьомій сесії Ради ООН з прав людини, передає Ліга з посиланням на центр новин ООН.
    
    "Учора на сегменті високого рівня була піднята тема так званого Голодомору - масового голоду 30-х років минулого сторіччя. Цю трагедію намагалися представити як злочин геноциду, тобто цілеспрямоване знищення однієї етнічної групи населення", - відзначив представник Росії.
    
    "Історична ж правда полягає в іншому. Жертвами трагічних подій тих років стали мільйони людей різних національностей колишнього Радянського Союзу - росіян, українців, казахів, татар, башкир", - заявив Лощинін.
    
    При цьому він підкреслив, що голод 30-х років не може бути визнаний геноцидом, як його визначає Конвенція про геноцид 1948 року, і закликав "не займатися політичними спекуляціями на теми, пов'язані зі спільним, іноді трагічним, історичним минулим і не використовувати для цього довільне тлумачення норм міжнародного права".
    
    Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко пообіцяв внести в новообрану Верховну Раду законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за заперечення актів геноциду - Голодомору й Голокосту.
    джерело: www.pravda.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю