Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Партнерський конкурс до програми “Літні молодіжні сільськогосподарські табори” в Польщі.

12 березня, 2008 р.

    ВГО “Українська Асоціація Досліджень Європейської Спільноти” (UECSA) в партнерстві з регіональним благодійним фондом “Рівне. Європейський вибір, Польською Асоціацією Досліджень Європейської Спільноти (PECSA) та рядом НГО Польщі ” оголошують конкурс на відбір партнерських організацій для реалізації довготермінової програми “Літні молодіжні сільськогосподарські табори”.
    
    Згідно до преамбули Рамкового програмного договору Програма “Літні молодіжні сільськогосподарські табори” (назва робоча), спрямована на надання можливості українській молоді проходити короткотермінові стажування з можливістю тимчасового працевлаштування у сільськогосподарському секторі економіки Польщі.
    
    Згідно до пункту §4 Рамкового програмного договору, Регіональний благодійний фонд “Рівне. Європейський вибір” бере на себе зобов’язання провести дослідницьку та інформаційну кампанію щодо рамок програми серед зацікавлених громадських організацій та ВНЗ України та підготувати узагальнені рекомендації та висновки.
    
    На даному етапі партнерство передбачає допомогу у проведенні дослідницького та оціночного етапу щодо спільної розробки рамок та особливостей програми, з максимальним врахуванням потреб цільових аудиторій.
    
    До участі запрошуються громадські організації України, молодіжні громадські організації, вищі навчальні заклади, органи студентського самоврядування, ініціативні молодіжні групи, державні органи, що опікуються молоддю.
    
    За результатами конкурсу у кожному регіоні (області) України буде відібрано 3-5 партнерські організації.
    
    Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму (у додатку) та відправити її на електронну адресу ukr.ecsa@gmail.com до 26.03.2008 року до 16.00 год. з приміткою “LMOR”.
    
    Результати конкурсу будуть оголошені до 31.03.2008 року.
    
    
    Джерело : UECSA
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю