Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Росії створять інтернет-проект для дітей під назвою "Мир Бибигона".

12 березня, 2008 р.

   
    Державний медіахолдінг ВГТРК планує створити першу в Росії соціальну мережу для дітей, повідомляє Лента Ру. Як і дитячий телеканал, на базі якого створюватиметься ця мережа, її пропонується назвати на честь Бібігона - героя поеми Корнія Чуковського.
    
    Інтернет-проект під тестовою назвою "Мир Бибигона" включатиме мультфільми, флэш-ігри, форуми і блоги для юних росіян. За словами головного редактора телеканалу "Вести-24" Дмитра Медникова, в нову мережу планується інтегрувати і освітній ресурс "Шкільний портал".
    
    Активна робота в дитячому сегменті Рунета стане одним з елементів програми ВГТРК по оновленню інтернет-ресурсів, що належать медіа-холдингу. Зміни торкнуться, зокрема, сайту "Країна.Ру". Як заявив Дмитро Медников, цей ресурс буде перепрофільований з політичного в розважальний. "Новини там, безумовно, залишаться, але ставка буде зроблена на трансляцію розважальних програм, таких як "50 блондинок" або "Танці із зірками", - відзначив він.
    
    Для розвитку онлайн-проектів у ВГТРК, як відзначає "Комерсант", був запрошений Аськар Туганбаєв - колишній продюсер відеосервісу RuTube. Своє колишнє місце роботи він покинув на початку березня, після того, як в ЗМІ з'явилася інформація про намір "Газпром-медіа" купити RuTube.
    
     Джерело: ІМІ, за інф.Лента Ру
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати