Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні – День свободи слова в Інтернеті.

12 березня, 2008 р.

    Міжнародна організація «Репортери без кордонів» 12 березня під патронатом ЮНЕСКО проводить перший День свободи слова в Інтернеті.
    
    У заяві міжнародної організації, опублікованій на офіційному сайті, йдеться, що на сьогоднішній день у всьому світі 63 Інтернет-дисиденти перебувають у в’язниці за те, що вони скористалися своїм правом на свободу слова і вислову в Інтернеті. Китай залишається найбільшою в’язницею для Інтернет-журналістів і блогерів, повідомляється в заяві.
    
    «Репортери без кордонів» запрошують всіх Інтернет-користувачів відвідати 12 березня свій сайт, щоб висловити протест проти цензури, якою зловживають деякі уряди, і вимагати більших прав у Інтернеті.
    
    «Репортери без кордонів» закликають взяти участь в акції у дев’яти країнах, що «являють найбільшу небезпеку для Мережі». Протягом 24 годин, з 11 години за паризьким часом (12:00 за київським часом) 12 березня до 11 години 13 березня, користувачі, зокрема, можуть взяти участь в одній з «кібердемонстрацій», що пройдуть у Бірмі, Китаї, Північній Кореї, на Кубі, в Єгипті, Еритреї, Тунісі, Туркменістані та В’єтнамі.
    
    Джерело : RPL.NET.UA
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати