Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкретні кроки до забезпечення індивідуальних потреб дитини в розвитку.

20 березня, 2008 р.

    20-21 березня спеціалісти Представництва благодійної організації «Кожній дитині» проведуть тренінг з персоналом будинку дитини в м. Біла Церква Київської області «Забезпечення індивідуальних потреб дитини, як умова формування та повноцінного розвитку її особистості».
    
    Серед ключових завдань тренінгу аналіз особливостей розвитку та потреб дитини раннього віку, теорії прив’язаності та її впливу на подальше життя дитини, обговорення ролі близької людини в процесі забезпечення повноцінного розвитку дитини раннього віку. Учасники також розглянуть вплив інституційного виховання на розвиток особистості дитини та проаналізують можливості максимального забезпечення потреб дитини в умовах виховання в будинку дитини.
    
    З метою підвищення рівня усвідомлення теорії прив’язаності буде проведено керований перегляд фільмів «7 магічних років», «Дорога додому» з подальшим обговоренням в загальній групі під керівництвом Ростальної Марії – менеджера тренінгових програм ПБО «Кожній дитині» в Україні та Коток Олени – позаштатного тренера Київського обласного тренінгового центру.
    
    У ході семінару буде розглянуто Державну програму реформування інтернатних закладів, обговорено сімейні форми влаштування дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники семінару складуть індивідуальні плани для вихованців та ознайомляться із презентацією «Літопис мого життя».
    
    Тренінг відбудеться в рамках проекту «Попередження розміщення дітей раннього віку в інтернатні заклади», що фінансується та Всесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) та має на меті до 2010 року зменшити на 30% кількість дітей, які знаходяться або існує ризик їх влаштування в будинки дитини Київської області шляхом розробки відповідної моделі раннього втручання і підтримки вразливих сімей, щоб запобігти відмовам від немовлят.
    
    
    Джерело : ПБО "Кожній дитині" в Україні
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати