Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Антитютюнові стрільбища під Кабміном.

25 березня, 2008 р.

    26 березня 2008 року об 11:30 біля Кабінету Міністрів України за адресою вулиця Грушевського 12/2 відбудеться костюмована акція Громадянської мережі ОПОРА «Підвищення тютюнового акцизу заради дітей!»
    
    Під час театралізованого заходу перехожі та можновладці зможуть побачити та долучитися до дійства зі справжніми лицарями в обладунках, які влаштують стрільбища по малих акцизах. Також кожен перехожий матиме можливість підписатися під зверненням до Президента, Прем’єр міністра, Голови ВРУ щодо вимоги внесення змін до Державного бюджету 2008 року та підвищення акцизного оподаткування тютюнових виробів по багатьох цінових групах. Так, з нового року бюджетний кошик втрачає 23 копійки на кожній пачці сигарет вартістю 7 гривень. Таким чином Законом України «Про Державний бюджет 2008 року» ввімкнено «зелене світло» дешевому тютюну, який вбиває сотні тисяч наших громадян щорічно. Європейський досвід засвідчив, що жорстка цінова політика щодо тютюнових виробів є одним з найдієвіших заходів, які направлені на зменшення кількості тютюново залежних громадян, особливо молоді. В умовах України масові сигарети повинні подорожчати на 1 гривню за пачку, дорогі сигарети - коштувати не менше 10 гривень. Крім зменшення кількості курців підвищення акцизу додасть близько трьох мільярдів гривень Державному бюджету.
    
    В рамках розпочатої антитютюнової кампанії 23 березня в 9 регіонах України відбулися вуличні інтерв’ю з громадянами, які засвідчили свою підтримку підвищенню тютюнового податку. Навіть курці погоджувалися з тим, що схвалюють підвищенню цін на сигарети, якщо ці кошти грамотно будуть розподілені на користь соціальної сфери, охорону здоров’я тощо. Громадську думку зафільмовано на камеру та буде показано під час акції перед Кабінетом Міністрів України.
    
    До участі у заході запрошено громадських та культурних діячів, спортсменів, небайдужих громадян.
    
    Контактна особа:
    Ольга Айвазовська
    8 063 617 97 50
    
    
    Джерело : ГМ ОПОРА


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати