Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Дев’яносто років тому в Україні заснували Червоний Хрест.

16 квітня, 2008 р.

   
    Товариство Червоного Хреста відзначить свою дев’яносту річницю від дня створення, пише газета 15 хвилин.
    
    Голова Товариство Червоного Хреста на Львівщині Валерій Мойсеєнко розповів, як відзначатимуть цю подію.
    
    «З цієї нагоди ми проводимо місячник, який розпочався 7 квітня і триватиме до 7 травня, – повідомив. – Ним ми хочемо об’єднати зусилля нашої організації, влади та громадськості для допомоги потребуючим».
    
    Окрім того, в межах місячника будуть збирати продукти, якими наповнять пасхальні кошики малозабезпечених жителів Львівщини.
    
    Святкування буде позбавлене помпезності, лише 7 травня відбудуться урочисті збори.
    
    «Це робиться з метою збереження грошей на потреби громадян міста, які звертаються за допомогою до Червоного Хреста», – розповів Мойсеєнко. Районні організації також проведуть свої заходи. Масштабність їх святкувань залежатиме від рівня праці Червоного Хреста в районі.
    
    Червоний Хрест проводить на Львівщині значну роботу.
    
    Ця організація доволі успішно співпрацює з іншими країнами. Так, стабільно на Львівщину надходять гуманітарні поставки з Німеччини, Швеції і Франції.
    
    «Переважно ми робимо акцент на речах, які потрібні для лікарень, – зазначив Мойсеєнко. – Бо зібрати одяг для бідних можна і у нас, було б лише бажання».
    
    В межах співпраці Червоного Хреста з Люксембургом наступного місяця двоє хлопчиків зі Львівщини поїдуть у цю країну. Там їм зроблять безкоштовні складні операції на серці.
    
    За час такої співпраці, що триває з 1991 року, в Люксембурзі було прооперовано 265 дітей з різних регіонів України. Загальна вартість цього проекту складає 4 млн. євро.
    
    28 жовтня 1992 року Президент України видав Указ про Товариство Червоного Хреста України, за яким воно визнається єдиним національним Товариства Червоного Хреста, уповноваженим сприяти органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері. Основним документом Товариства, регламентуючим його діяльність є Статут Товариства.
    
    Як повідомляє сайт Товариства Червоного Хреста України, організація є учасником Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, найбільшої гуманітарної організації в світі, яка нараховує 97 мільйонів волонтерів і уособлює одвічні істини, непідвладні часу ідеали людства – потребу в милосерді, гуманізмі, допомоги одне одному.
    
    джерело: korrespondent.net
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю