Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


АМР США визначає пріорітетні напрямки допомоги на 2004

27 березня, 2004 р.

    25 березня 2004 року у Києві відбулася зустріч Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України Миколи Деркача з директором Місії Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) в Україні, Бєларусі та Молдові Крістофером Краулі.
    
    Сторони обговорили стан узгодження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом США щодо основних напрямів та цілей допомоги з боку АМР США у 2004 році, а також стан, перспективи та пріоритети допомоги з боку Уряду США Україні.
    
    Серед пріоритетних напрямів технічної допомоги були названі: прискорення розвитку малого і середнього бізнесу та сільського господарства; охорона здоров’я та навколишнього середовища (зокрема, зупинення епідемії СНІД та наслідків Чорнобильської аварії); поліпшення інвестиційного клімату в країні; земельна реформа; стимулювання участі громадян України у розбудові демократії та економіки; вступ України до СОТ та інші.
    
    Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом США щодо основних напрямів та цілей допомоги з боку АМР США на відповідний фінансовий рік підписується щорічно за домовленістю з американською стороною, як правило, під час проведення засідання Українсько-американського Комітету з питань економічного співробітництва. Цього року Меморандум на 2004 рік має бути підписаний під час 13 засідання Комітету, яке проходитиме 8-9 квітня 2004 року у м. Вашингтон (США).
    
    США є найбільшим донором міжнародної технічної допомоги Україні. З 1997 року було зареєстровано 702 проекти американської технічної допомоги. Станом на 1 березня цього року, в стадії реалізації знаходилось 82 проекти на загальну суму приблизно 343 млн. дол. США, серед яких 44 проекти адмініструє АМР США.
    
    За наявною в Мінекономіки інформацією у 2004 році Урядом США з загального бюджету допомоги заплановано реалізувати через АМР США проекти на загальну суму приблизно 58,319 млн. дол. США, які планується розподілити для фінансування програмних напрямів: 29,5% ($17,249млн.) - підтримка розвитку малих та середніх підприємств та сільського господарства; 22,9% ($13,361 млн.) - посилення участі громадян в суспільно-економічних процесах; 16% ($9,475 млн.) - соціальний захист та охорона здоров”я; 13,2% ( 7,717 млн.) – самоврядування; 8% ($4,991 млн.) - поліпшення інвестиційного клімату в Україні
    Джерело: портал "Громадській простір"-www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати