Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україна обмінюється досвідом адаптації національного законодавства до законодавства ЄС у ході міжнародного семінару

28 березня, 2004 р.

    Протягом 2004 року передбачено 66 заходів в сфері адаптації національного законодавства до європейського. Зокрема, розробка 34 нормативно-правових актів та супровід у Верховній Раді України 5 проектів законів у сферах митного права, інтелектуальної власності, державних закупівель, захисту прав споживачів, енергетики, включаючи ядерну, та бухгалтерського обліку.
    Про це повідомив заступник Міністра юстиції України Василь Мармазов 25 березня у ході міжнародного семінару в Києві, на який зібралися представники міністерств юстиції України, Польщі, Латвії, Естонії та Бєларусі. Дводенний семінар організовано Міністерством юстиції України за сприяння Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва та Американської асоціації адвокатів.
    „Дуже символічно, що учасниками семінару є колеги з тих країн , які невдовзі, з 1 травня 2004 року, мають стати повноправними членами ЄС. Україна сподівається отримати інформацію про досвід роботи, який накопичили країни, що беруть участь у сьогоднішньому заході” – наголосив Василь Мармазов.
    У ході семінару керівник проекту Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва Штефан Хюльсхьорстер зазначив, що подальше зближення українського законодавства з європейським матиме позитивний вплив на ситуацію в країні.
    Керівник проекту Американської асоціації юристів Керрі Вірджинія Керолл також наголосила, що обмін досвідом щодо вдосконалення нормопроектувальної діяльності – дуже важливо для української законотворчості. „Це допоможе не лише Україні, але й іншим країнам у розбудові сильної, демократичної Європи” – зазначила американський юрист.
    Як повідомлялося раніше, 25-26 березня у ході міжнародного семінару в Києві представники міністерств юстиції України, Польщі, Латвії, Естонії та Бєларусі обговорять ідеологію своїх правовідносин в умовах розширення кордонів Європейського Союзу з 1 травня 2004 року. За підсумками обговорення, Міністерство юстиції України планує провести порівняльний аналіз та визначити ідеологію правовідносин в умовах наближення кордонів ЄС до кордонів України.
    Джерело: Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 229-88-70
    E-mail: press@minjust.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю