Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПОВІДОМЛЕННЯ ЄВРОКОМІСІЇ

29 березня, 2004 р.

    Запрошуємо Вас на прес-конференцію, присвячену презентації спільного проекту Представництва Європейської Комісії в Україні та Європейського Руху в Україні – Всеукраїнського інформаційного туру «Європейська весна».
    Тур проходитиме в містах України протягом квітня-травня 2004 року. Мета проекту – поінформувати українських громадян про Європейський Союз та нові перспективи для України у зв’язку з розширенням ЄС в травні 2004 року, надати всебічну інформацію з цієї тематики та ознайомитися з громадською думкою щодо об’єднавчих процесів у Європі. В інформаційному турі візьмуть участь представники посольств країн-членів ЄС в Києві, співробітники Європейської Комісії, представники національних медіа та волонтери.
    В програмі “Європейської весни”: зустрічі учасників туру з місцевою владою, журналістами, студентською молоддю, викладачами та широкою громадськістю. А також проведення громадських акцій на вулицях міст, демонстрація документальних фільмів, відкриття інформаційного пункту, створення колективної картини – “Мій погляд на Європу”.
    Прес-конференція відбудеться 31 березня о 15:00 в інформаційному агентстві УНІАН за адресою: Київ 1, вул. Хрещатик, 4.
    У прес-конференції візьмуть участь: Перший радник Представництва Європейської Комісії в Україні, керівник відділу політики, преси та інформації Стеффен Сковманд та представник Європейського Руху в Україні.
    
    
    Участь у прес-конференції - тільки за умови акредитації. Просимо акредитуватися до 10:00 31 березня за тел. 201-10-90, 201-10-91 або e-mail: tamara.sukhenko@eurorscg.com.ua, Тамара Сухенко , Tanya.kononenko@eurorscg.com.ua, Тетяна Кононенко, РА Euro RSCG New Europe.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю