Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Єврокомісія посилює боротьбу проти відмивання грошей

7 лютого, 2013 р.

   
    5 лютого Єврокомісія ухвалила дві пропозиції, покликані посилити чинні правила ЄС із боротьби проти відмивання грошей та контролю за банківськими переказами.
    
    Коментуючи нові пропозиції, Мішель Барньє (Єврокомісар з внутрішнього ринку та сфери послуг) зазначив, що «потоки брудних грошей можуть підірвати стабільність та репутацію фінансового сектору ЄС». «Євросоюз знаходиться в авангарді міжнародних зусиль із боротьби проти легалізації фінансових ресурсів, здобутих незаконно», – сказав Єврокомісар.
    
    Своєю чергою, Сесілія Мальмстрьом (Єврокомісар з внутрішніх справ) вважає за потрібне унеможливити намагання організованої злочинності відмивати гроші через банківську систему або сферу азартних ігор Євросоюзу. «Наші банки не повинні слугувати пральнею для грошей мафії, або створювати можливість для фінансування тероризму», – підкреслила Мальмстрьом.
    
    Ці пропозиції доповнюють чинні або заплановані заходи Єврокомісії, спрямовані на боротьбу проти злочинності, корупції та ухиляння від сплати податків.
    
    Нові пропозиції мають бути ухвалені Європейським Парламентом і Радою міністрів ЄС у рамках звичайної законодавчої процедури


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю