Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відстоюємо свої права у громаді

7 лютого, 2013 р.

    На жаль, довжелезні корки, які виникають через перекриття руху для проїзду різного калібру чиновників, які викликають гнів українських громадян, в нашій державі стали буденністю. Вони суттєво заважає нормальному життю нашої столиці, як власне й інших українських міст. Зокрема, на підставі чисельних скарг мешканців житлових масивів «Позняки», «Осокорки», які розташовані на лівобережжі міста Києва, Віталій Ярема звернувся до Міністерства внутрішніх справ та Управління державної охорони, з запитом про те, чи приймало останнім часом Управління державної охорони України участь в запровадженні тимчасової заборони руху на ділянці дороги на з’їзді з мосту «Південний» на Наддніпрянське шосе в напрямку центру міста Києва у зв’язку з проїздом автомобілів невідомих осіб і якщо так, то коли саме і у зв’язку з проїздом яких посадових осіб працівники ДАІ перекривають рух транспортних засобів? Адже загальновідомо, що у відповідності до українського законодавства, тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, пішоходів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг дозволяється, виключно під час проїзду автомобільним транспортом Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, а також глав іноземних держав, парламентів і урядів.
    Отже, згідно відповіді керівника УДОУ – С. Кулика (№1/1-89 25.01.2013) управління держохорони «останнім часом» НЕ ПЕРЕКРИВАЛО (!) вищезгадану ділянку дороги! Виходить, що Державтоінспекція обслуговує невідомих осіб, чим заважає функціонуванню Дарницькому району столиці.
    З огляду на це, Віталій Ярема, закликає усіх мешканців Дарниці, чиє життя псують колосального розміру затори перед «Південним» мостом звертатися до судів аби в судовому порядку добитися виконання Закону України «Про дорожній рух», Стаття 26-1, якого дозволяє ДАІ, тимчасово перекривати рух, виключно у в зв’язку із проїздом кортеджів Президента
    України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України,
    а також глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників
    міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які
    перебувають в Україні з офіційним візитом.
    
    Але незабаром, і цих осіб може бути позбавлено права перекривати рух, бо Народний депутат Віталій Ярема (у співавторстві з депутатом Арсеном Аваковим), ініціював прийняття Закону України (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=45588 ) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху при проїзді Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України), результатом прийняття якого, стане скасування антиконституційних привілеїв органів державної влади України, і повна заборона супроводження спеціальними підрозділами Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України транспортних засобів, в яких пересуваються Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем'єр-міністр України та інші чиновники.
    За повідомленням прес-служби депутата
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю