Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄІБ надасть 41 млн. євро на модернізацію української аеронавігаційної системи

16 березня, 2013 р.

    Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть Державній авіаційній службі України кредит у розмірі 41 млн. євро. Кошти підуть на модернізацію та удосконалення української аеронавігаційної системи.
    Зокрема, кредит буде використано для проведення робіт з модернізації інфраструктури нагляду і систем управління повітряним рухом, реконструкції навігаційних систем, а також побудови командно-диспетчерських пунктів на аеродромах.
    Коментуючи рішення про виділення кредиту, Антон Роп, Віце-президент ЄІБ, підкреслив: «Кошти банку стануть внеском у підвищення безпеки та ефективності аеронавігації у Східній Європі, що принесе користь як Україні, так і її партнерам у ЄС».
    Проект співфінансується Європейським банком реконструкції та розвитку. Він є частиною всеохопної програми з модернізації інфраструктури управління повітряним простором України, що реалізується у рамках Плану зі створення єдиного європейського неба (European Single Sky Implementation Plan).
    На цей момент Європейський інвестиційний банк – банк Європейського Союзу – надав Україні кредитів (разом із цим) на загальну суму 1,9 млрд. євро. Фінансування стосувалося проектів у сфері енергетики, транспорту, управління водними ресурсами, а також – через комерційні банки – підтримки діяльності малих і середніх підприємств


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати