Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Представлено довідник про фінансування ЄС для регіону Європейського сусідства

16 березня, 2013 р.

    На початку березня було представлено довідник «Фінансування Європейського Союзу для регіону Європейського сусідства та Росії». Його мета – продемонструвати, як діють конкретні механізми фінансування ініціатив, що реалізуються у країнах-сусідах, хто цим займається та де про це можна дізнатися більше.
    У довіднику міститься, зокрема, інформація, що стосується інструментів фінансування, шляхів виділення коштів, грантової допомоги, бюджетної підтримки, транскордонної співпраці тощо. До уваги читачів пропонується огляд механізмів підтримки урядів країн-сусідів у проведенні реформ.
    Також у довіднику згадуються кредитні інституції (зокрема, Європейський інвестиційний банк) та перераховуються деякі чинні проекти, які фінансуються ЄС. Окрім того, цей випуск містить глосарій термінів, що найчастіше використовуються у сфері фінансування ЄС.
    Цей довідник є найсвіжішим виданням із серії, що готується Інформаційним центром Європейського сусідства. До попередніх видань, зокрема, належать такі: «Довідник фотографа» (2012) і «Довідник журналіста» (2012).
    Довідник доступний англійською, французькою, арабською та російською мовами.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати