Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українські школи долучилися до проекту «eTwinning Plus»

16 березня, 2013 р.

    4 березня школи Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України долучилися до освітнього проекту «eTwinning Plus».
    Відтепер ці країни будуть присутні у величезному віртуальному просторі, у якому учні та вчителі шкіл матимуть змогу дізнатися більше про своїх колег та взяти участь у різноманітних інтерактивних ініціативах (зокрема, що стосуються вивчення мов, удосконалення математичних знань тощо). Також цей проект надає можливість юнакам і дівчатам вивчати культури і традиції різних народів.
    Коментуючи запуск «eTwinning Plus», Андрулла Вассиліу (Єврокомісар з освіти, культури, багатомовності та молоді) назвала його «чудовим освітнім проектом, що має величезний потенціал для того, аби долати бар’єри».
    Свою чергою, Штефан Фюле (Єврокомісар з розширення та Європейської політики сусідства) переконаний: «активніша залученість ЄС у сферу середньої, вищої та професійно-технічної освіти допоможе країнам-партнерам – особливо молодому поколінню – бути краще підготовленими до економічних та соціальних проблем у регіоні сусідства ЄС».
    «еTwinning Plus» є пілотним проектом, який було ініційовано як частину Європейської політики сусідства. Його мета – зміцнювати діалог з країнами-партнерами Євросоюзу на Сході.
    Загальний бюджет проекту для країн-партнерів складає 834 тис. євро; з них 96 тис. євро передбачено для впровадження в Україні.
    «eTwinning Plus» було започатковано у 2005 році. Наразі проект об’єднує майже 200 тис. вчителів та понад 100 тис. учнів шкіл з 33 європейських країн (усі країни-члени ЄС, а також Ісландія, Швейцарія, Норвегія, Туреччина, Хорватія та Македонія).
    Більше інформації:
    Веб-сайт порталу eTwinning http://www.etwinning.net/en/pub/index.htm
    Сторінка проекту eTwinning Plus


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю