Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Євроклуби сприяють поширенню європейських цінностей в Україні

21 березня, 2013 р.

   
    14 і 15 березня у рамках проекту «Підтримка регіональних євроклубів», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, у Кіровограді та Дніпропетровську відбулися тематичні регіональні заходи. Інформаційна та методична підтримка цим заходам була надана Представництвом ЄС в Україні.
    
    У заходах взяли участь лідери євроклубів, експерти, науковці, представники обласних та місцевих асоціацій, що сприяють об’єднанню зусиль євроклубів, а також представники органів влади. Окрім того, у обох заходах взяла участь Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова.
    
    Зокрема, 14 березня у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся «Ярмарок проектів» - зустріч керівників та лідерів євроклубів. Зустріч пройшла у формі конкурсної програми, під час якої євроклуби області презентували результати своєї проектної діяльності. Ця діяльність спрямована насамперед на поширення європейських цінностей серед учнів, усвідомлення ними української культурної спадщини як частини європейської традиції, а також на виховання активної громадянської позиції, особливо у сферах довкілля та здорового способу життя.
    
    Своєю чергою, Вікторія Давидова поінформувала учасників про діяльність Представництва ЄС та розповіла про роль молоді у державотворенні України.
    
    Наступного дня, 15 березня, у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов круглий стіл на тему «Україна в полікультурному світі». Під час зустрічі учасники обговорили наявні проблеми у роботі євроклубів, а також наголосили на необхідності обміну досвідом між євроклубами різних областей України.
    
    Окрім того, всі охочі отримали інформацію про можливості участі в освітніх програмах Європейського Союзу, зокрема “Erasmus for All”, “Erasmus Mundus” та “Tempus”. Вікторія Давидова запропонувала учасникам заходу долучатися до цих програм. Участь у них може дати більше можливостей для обміну і співпраці у галузі освіти між ЄС та Україною як на індивідуальному, так і на інституційному рівнях, зазначила вона.
    
    Обидва заходи відзначились насиченою і цікавою роботою, що була спрямована на налагодження тісної співпраці між євроклубами у Кіровоградській та Дніпропетровській областях.
    
    Нагадаємо, що проект євроклубів є частиною комунікаційної та інформаційної кампанії Представництва Європейського Союзу в Україні, спрямованої на підвищення обізнаності української громадськості з Євросоюзом та його відносинами з Україною.
    
    У центрі уваги діяльності євроклубів перебуває насамперед молодь і школярі. Основними цілями ініціативи є просвіта та інформування молодих людей про Європейський Союз та відносини між Україною та ЄС, сприяння у встановленні зв'язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями та підтримка євроінтеграційних прагнень України.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю