Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Зміцнення спроможності регіонів щодо розвитку людського капіталу

21 березня, 2013 р.

    Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Європейський фонд освіти та Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» проведуть спільну конференцію "Зміцнення спроможності регіонів щодо розвитку людського капіталу. Нові економічно обґрунтовані підходи до збалансування попиту та пропозиції навичок", 21-22 березня 2013 року в Києві. Учасники обговорять освітню політику та підходи до підготовки кадрів, які б допомогли молодим людям знайти роботу та підтримали соціально-економічний розвиток.
    
    Щиро запрошуємо засоби масової інформації:
    
    Куди? Ключові виступи і прес-конференція
    
    Коли? 21 березня, 10.00-11.30 Привітальне слово,
    
    11.30-12:00 Прес-конференція
    
    Де? Fairmont Hotel, Набережно-Хрещатицька вул. 1
    
    Хто? Пан Ян Томбінські, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, пан Геннадій Темник, Міністр регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, пан Дмитро Табачник, Міністр освіти і науки, молоді та спорту, Юрій Каракай, Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань реформування соціальної сфери, пан Анатолій Максюта, Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, представники обласних адміністрацій та рад, національні та міжнародні експерти, делегати з Азербайджану, Білорусі, Росії Федерація, Казахстану та Молдови, Представництво ЄС та Європейський Фонд Освіти.
    
    Основними цілями конференції є:
    
     Допомога у збалансуванні потреб у навичках, необхідних компаніям, з пропозицією навичок з боку шукачів праці в регіональному контексті.
     Представлення результатів українського пілотного проекту в Дніпропетровську, щоб надихнути на реалізацію аналогічних проектів в інших регіонах і країнах.
     Представлення фінансованої ЄС Програми «Підтримка політики регіонального розвитку України» та регіональних потреб щодо зміцнення спроможності управляти регіональним розвитком.
    
    Довідкова інформація:
    
    В останні роки Європейський фонд освіти (ЄФО) позиціонує себе в Україні як ключове міжнародне агентство з підтримки розвитку ефективної політики в галузі модернізації професійної освіти країни і системи навчання, а також сприяння виробленню Україною власної політики за рахунок залучення передової міжнародної практики та досвіду. ЄФО реалізував пілотний проект у Дніпропетровську. В рамках проекту впроваджено нові методи аналізу попиту на ринку праці з боку підприємств і зіставлено їх з наявною освітньої та навчальною пропозицією.
    
    В процесі європейської інтеграції, регіональна політика перетворилася на одну з найбільш важливих політик Європейського Союзу. Остання ініціатива ЄС щодо регіональної політики в Україні – це програма «Підтримка політики регіонального розвитку України», яку розпочато в січні 2013 року з бюджетом у 31 мільйон Євро. Програма вироблятиме експертизу щодо регіональної політики та зміцнюватиме управлінську спроможність реалізуючи навчальні програми для установ та суб'єктів регіонального розвитку на центральному, обласному та місцевому рівнях. Крім того, Програма фінансуватиме конкретні проекти регіонального розвитку в українських областях. Українські місцеві та регіональні влади запрошуються до подачі заявок на фінансування з боку ЄС своїх пріоритетних проектів.
    
    Для отримання додаткової інформації та акредитації ЗМІ контактуйте з:
    
    Ольгою Григоращенко, surdp.project@gmail.com , тел: +38 067 501 8042


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю