Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Єврокомісія виділяє 200 млн. євро на важливі проекти у країнах-сусідах

21 березня, 2013 р.

    Європейська Комісія виділить 200 млн. євро Інвестиційному інструменту сусідства (European Investment Facility). Кошти мають сприяти залученню інвестицій банків розвитку ЄС у інфраструктурні проекти країн-сусідів.
    
    Заплановані інвестиції стосуватимуться насамперед енергетичних і транспортних проектів східних і південних країн Європейського сусідства, спрямованих на побудову інфраструктурних комунікацій, які б з’єднували ці країни одна з одною, а також з ЄС. Також кошти підуть на боротьбу проти змін клімату та проекти зі стимуляції зростання та розвитку малого бізнесу.
    
    За словами Штефана Фюле (Єврокомісара з розширення та Європейської політики сусідства), «з моменту свого заснування у 2008 році Інвестиційний інструмент сусідства довів свою здатність слугувати надважливим інструментом для співпраці ЄС у регіоні сусідства». «Він допомагає нашим країнам-партнерам досягти позитивних зрушень у найбільш важливих сферах, зокрема енергетичній, транспортній, соціальній, сфері охорони довкілля», – підкреслив Фюле.
    
    У 2012 році за допомогою ініціативи було профінансовано багато проектів: модернізацію пунктів перетину кордонів у Вірменії, підтримку мережі електричного транспорту в Марокко тощо.
    
    Нагадаємо, що Інвестиційний інструмент сусідства було засновано у 2008 році. Він об’єднує гранти Європейської Комісії та країн-членів з кредитами європейських фінансових установ ЄС з метою підтримки країн-партнерів у здійсненні важливих інфраструктурних проектів.
    
    За сім років (2007-2013) у рамках Інвестиційного інструменту сусідства Єврокомісія планує надати сусідам грантову підтримку в обсязі 745 млн. євро; 545 млн. євро з цієї суми вже було виділено.
    
    На даний момент за допомогою ініціативи було підтримано 69 проектів у різних країнах. На їх реалізацію вдалося залучити інвестиції на загальну суму у 19,4 млрд. євро


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю