Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейська Комісія оголосила конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини для України

29 березня, 2013 р.

    28 березня 2013 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів за програмою "Європейський інструмент з питань демократії та прав людини: Схема підтримки місцевих ініціатив в Україні в рамках Річних програм дій на 2012-2013 роки", номер конкурсу: EuropeAid/132823/L/ACT/UA.
    
    Загальна мета конкурсу полягає в посиленні ролі українського громадянського суспільства в дотриманні прав людини, ґендерної рівності та здійсненні демократичних реформ, сприянні мирному узгодженню інтересів різних груп, а також забезпеченні участі та представництва в політичних процесах. Більш конкретно, конкурс проектів спрямований на забезпечення захисту прав та основних свобод людини в Україні та підтримку виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.
    
    Конкурс проектів містить два компоненти з такими конкретними цілями:
    
    Компонент 1 "Повага до прав та основних свобод людини"
    
    1. Реалізація загальноприйнятих програм у сфері прав людини та демократичних реформ шляхом надання підтримки громадянському суспільству за такими напрямками як (i) боротьба з тортурами та іншими формами жорстокого поводження; дотримання (ii) свободи вираження поглядів, свободи засобів масової інформації та забезпечення плюралізму медіа; (iii) свободи мирних зібрань; (iv) свободи об'єднань; (v) свободи думки, совісті та релігії або віросповідання; та (vi) права рівності перед законом та доступу до правосуддя, включаючи право на справедливий судовий розгляд та належну правову процедуру.
    
    2. захист та посилення ролі правозахисників шляхом розширення їхніх можливостей і потенціалу для ведення правозахисної роботи та сприяння сталості їхньої подальшої діяльності.
    
    3. впроваження практики боротьби з дискримінацією та досягнення рівності, в тому числі ґендерної рівності та рівності осіб, які належать до меншин та вразливих груп.
    
    Компонент 2 "Виборчі процеси та моніторинг Порядку денного асоціації Україна-ЄС"
    
    1. моніторинг та належний супровід здійснення виборчих процесів, включаючи створення відповідної законодавчої база та виконання рекомендацій ОБСЄ/БДІПЛ щодо парламентських виборів 2012 року.
    
    2. сприяння виконанню Порядку денного асоціації Україна-ЄС, а також здійснення моніторингу та оприлюднення його результатів щодо ходу виконня Порядку денного асоціації, з особливим акцентом на (i) процес конституційної реформи; та (ii) судову реформу та забезпечення незалежності судової системи в Україні.
    
    Загальний бюджет конкурсу для обох компонентів складає 2 344 000 євро. Розмір індивідуальних грантів має складати від 50 000 євро до 300 000 євро, а тривалість проектів – від 12 до 36 місяців.
    
    Кінцевий термін для подання концепцій проектних пропозицій англійською мовою – 13 травня 2013 року.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю