Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Учасники зустрічі EUBAM оцінили загрози на молдавсько-українському кордоні

3 квітня, 2013 р.

    Учасники тристоронньої зустрічі Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), яка відбулася 29 березня в Одесі, оцінили загрози безпеці на молдавсько-українському кордоні. Також під час зустрічі була проведена оцінка заходів з боротьби проти транскордонної злочинності, вжитих службами безпеки України та Молдови.
    
    Голова EUBAM Удо Буркхолдер віддав належне спільним зусилля усіх сторін у цьому напрямі. «Ми здатні боротися проти транскордонної злочинності лише у дусі партнерства, що є однією із засадничих цінностей Місії», – підкреслив Буркхолдер.
    
    За його словами, співпраця зі службами безпеки обох держав є «ключем до боротьби проти злочинності та підтримки регіональної безпеки».
    
    Наразі EUBAM співпрацює з двома країнами-учасницями ініціативи – Україною та Молдовою – у сфері обміну інформацією, оперативних розслідувань та спільних операцій з охорони кордону. У рамках співпраці було створено дві робочі групи: перша група займається питаннями незаконної міграції та боротьбою проти торгівлі людьми; друга – протистоїть контрабанді.
    
    Обидві групи забезпечують служби безпеки країн-учасниць механізмом, що використовується ними для обміну інформацією.
    
    Нагадаємо, що Місія ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні надає підтримку обом країнам у процесах гармонізації та удосконалення норм і процедур прикордонного контролю у відповідності до європейських стандартів. Окрім того, Місія спрямована на розвиток оперативних можливостей молдавських та українських прикордонників та митних служб.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю