Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Заява Ештон і Фюле щодо помилування Луценка

8 квітня, 2013 р.

    Спільна заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон та Європейського Комісара з розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле щодо помилування Юрія Луценка:
    
    «Ми вітаємо факт того, що Президент України Віктор Янукович скористався своїм винятковим правом помилування стосовно колишнього Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього Міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука. Ми також вітаємо звільнення пана Луценка з в’язниці та його повернення до своєї сім’ї.
    
    Це є важливим кроком української влади для відповіді на занепокоєння навколо проблеми вибіркового правосуддя. У цьому контексті ми високо оцінюємо внесок, що його було зроблено моніторинговою місією Європейського Парламенту, яку очолюють колишні президенти Пет Кокс і Александр Квасьнєвський.
    
    Наразі ми очікуємо, що Україна без зволікань знайде вирішення тієї справи вибіркового правосуддя, яка залишається нерозв’язаною, та унеможливить повторення таких випадків у майбутньому, провівши всеохопну судову реформу у відповідності до європейських стандартів. Це потрібно для повної імплементації висновків, ухвалених Радою міністрів ЄС із закордонних справ 10 грудня 2012 року, та спільної заяви, схваленої за результатами саміту ЄС-Україна 25 лютого поточного року».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю